ZABITALAR ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORLAR

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkcı, zabıtanın 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürdüğünü belirttiği mesajında, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir’ dedi.

DESOB Başkanı Kayıkcı mesajında şu görüşlere yer verdi: “ 4 Eylül 1826 tarihinde kurulan Zabıta teşkilatımızın bu yıl 195. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Zabıta teşkilatımız, vatandaşımızın sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşaması için mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini sürdürmektedir. Vatandaşlarımız, esnaflarımız ile Belediye arasında köprü görevi üstlenen zabıta ekiplerimiz,  içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde kamu düzenini sağlamak ve güven ortamı oluşturmak için her türlü tehlikeye göğüs gererek fedakârca çalışmışlardır. 

Bu duygu ve düşüncelerle Belediyemiz Zabıta ekipleri başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini özverili bir şekilde sürdüren Zabıtalarımızın haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”


Paylaş: